Krásný pozlacený přívěsek ve tvaru dvojitého srdce se zirkony a s krystalem s imitací růžového rubínu

349 Kč

Nový produkt

BI000051

NA OBJEDNÁNÍ (15 PRACOVNÍCH DNŮ)

Přívěsky v romantickém stylu vyjadřují něžnost romantických pocitů. Tento přívěsek dvojitého srdce decentně dokreslí a podtrhne originalitu každého nositele.

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 34 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 34 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 7 Kč.


Kategorie přívěsky

Krásný pozlacený přívěsek ve tvaru dvojitého srdce se zirkony a s krystalem s imitací růžového rubínu

Přívěsky v romantickém stylu vyjadřují něžnost romantických pocitů. Tento přívěsek dvojitého srdce decentně dokreslí a podtrhne originalitu každého nositele. Je v lesklém provedení a bohatě a precizně osázen (nikoliv nalepen) malými zirkony a je potažen zlatem s vysokým leskem, díky této tenké vrstvě šperk neoxiduje, má krásnou lesklou barvu a je antialergický - tedy vhodný i pro alergiky. Náhrdelník je vyroben z enviromentálního kovu - bez obsahu niklu, olova a kadmia.

Parametry:
Materiál: kvalitní enviromentální kov - bez obsahu olova, niklu a kadmia
Povrchová úprava: lesklá (potažení zlatem)
Osazení: 8 zirkonů a 1 krystal s imitací růžového rubínu
Rozměr přívěsku včetně poutka: cca 23x18cm
Délka řetízku: 40+5cm
Váha: 3g

Tento přívěsek působí velmi žensky, zejména sladěné s večerní róbou, kostýmkem či jiným elegantním oděvem. Samozřejmě se hodí pro každou příležitost. Vhodný jako dárek pro ženy jakéhokoliv věku. Tento okouzlující náhrdelník  ve tvaru srdce zvýrazní krásu každé ženy či dívky.

Poznámka: Aby byla zachována čirost a půvab kamenů a nedošlo ke zčernání šperku, nevystavujte jej účinku vody a chemikálií v podobě laků na vlasy aj. (též parfémů). Mohlo by dojít k poškození, na které nebude brán při reklamaci zřetel.

.
Nahoru